Jihočeský krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2020>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
13.5.2019 otevřeno: 465 x

Šumavský pohár 2019 I.ročník

V neděli 5.května se uskutečnilo v Třeboňské sportovní hale finále prvého ročníku Šumavského poháru v házené mladších a straších žáků vždy mezi dvěma nejlepšími celky z Jihočeského kraje a dvěma celky z Horního Rakouska po dlouhodobé soutěži.

 

V mladších žácích to byla družstva HBC Strakonice 1921 a TJ Jiskra Třeboň za Jihočeský kraj a ASKO HC Urfahr a SK Keplinger Traun z Horního Rakouska. Ve starších žácích to byla družstva HBC Strakonice 1921 a Lokomotiva České Budějovice z Jihočeského krajského svazu házené a družstva SG HC Linz AG/Neue Heimat a SK Keplinger Traun z Horního Rakouska. V turnaji bylo odehráno celkem osm utkání systémem semifinále a finále.  Novinkou v turnaji bylo i vedení zápisů o utkání na PC a i celkové vyhodnocení, které zajistila rakouská strana.

Konečné pořadí mladších žáků:

 1. místo HBC Strakonice 1921, 2. místo TJ Jiskra Třeboň, 3. místo ASKO HC Urfahr a 4. místo SK Keplinger Traun.

U starších žáků bylo pořadí:

1. místo SK HC Linz AG/Neue Heimat, 2. místo SK Keplinger Traun, 3. místo HBC Strakonice 1921 a 4. místo Lokomotiva České Budějovice.

Turnaj měl velmi dobrou sportovní i společenskou úroveň s dramatickými momenty jednotlivých utkání a v neposlední řadě i rozvíjení styků se sousedním Rakouskem. Organizátorem a pořadatelem turnaje byl Klub přátel házené Třeboň, z.s. ve spolupráci s Jihočeským krajským svazem házené.

 

předseda Exekutivy Jč KSH

Karel Šulc