Jihočeský krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2020>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Adresář rozhodčích

 

Adresář rozhodčích:

Barták Filip 602698688 bartakfi@seznam.cz
Benda Filip 607630606 filipes.bedna@gmail.com
Bláha Martin 604332957 blaha17.martin@gmail.com
Brabec Jan 722968388 brabec.jan18@seznam.cz
Březinová Simona   simca.brezinova@seznam.cz
Čapek Josef 602967038 joooza@seznam.cz
Dušková Petra   p.duskov@seznam.cz
Hladký Karel 776002065 khladky@seznam.cz
Hladký Karel 775552100 karlhladky@seznam.cz
Hosnedl Jiří 605723828 temesvar1@seznam.cz
Hrubcová Martina 723891489 hrubcova.martina@centrum.cz
Hřebejková Veronika   hrebejkovaveronika@seznam.cz
Kahoun Štěpán 704068588 stepankahoun@volny.cz
Khaykelson Vladimir 608570045 ziyou30@gmail.com
Kollros Václav 608518551 vena.kolda@seznam.cz
Kosobudová Lucie   lstemberkova@seznam.cz
Kotvald Michal 606 734 000 m.kotvi@seznam.cz
Koutenský Jiří 602 216 548 jiri.koutensky@volny.cz
Moravec Lukáš 723085617 lmoravec.hazena@seznam.cz
Mošovský Martin 724 321 431 mosovskym@seznam.cz
Nejdl Adam 730 946 727 Adam.9Nejdl@seznam.cz
Nejdl Roman 724524566 nejdl.roman@tiscali.cz
Nejdl Tomáš    
Neužil Jakub 607531274 azicek195@seznam.cz
Pittner Jan 776166382 h.pittner@seznam.cz
Pražák Martin 602 628 178 pragmenn@gmail.com
Rutta Pavel 603259369 frutak@post.cz
Šulc Jakub 607 806 777 kubasulc@seznam.cz
Švadlena Jakub 605 258 986 jakub.svadlena@seznam.cz
Švadlena Roman 739 379 908 romca.svadlena.sniper@seznam.cz
Švehla Josef 737419998 383josef383@centrum.cz
Větrovský Jiří 602485239 jiri.vetrovsky@eon.cz
Vildtová Žaneta    
Vrchlavský Adam 728 641 159  vrchlavsky.adam@gmail.com
Zahradník Pavel 607932018 zahradpaja@seznam.cz
Zedníková Kateřina   katka.krupicova@centrum.cz
Zelenka Jan 607877989 zelda44@seznam.cz