Jihočeský krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Adresář rozhodčích

 

Adresář rozhodčích:

Barták Filip 602698688 bartakfi@seznam.cz
Benda Filip 607630606 filipes.bedna@gmail.com
Bláha Martin 604332957 blaha17.martin@gmail.com
Brabec Jan 722968388 brabec.jan18@seznam.cz
Březinová Simona   simca.brezinova@seznam.cz
Čapek Josef 602967038 joooza@seznam.cz
Dušková Petra   p.duskov@seznam.cz
Hladký Karel 776002065 khladky@seznam.cz
Hladký Karel 775552100 karlhladky@seznam.cz
Hosnedl Jiří 605723828 temesvar1@seznam.cz
Hrubcová Martina 723891489 hrubcova.martina@centrum.cz
Hřebejková Veronika   hrebejkovaveronika@seznam.cz
Kahoun Štěpán 704068588 stepankahoun@volny.cz
Khaykelson Vladimir 608570045 ziyou30@gmail.com
Kollros Václav 608518551 vena.kolda@seznam.cz
Kosobudová Lucie   lstemberkova@seznam.cz
Kotvald Michal 606 734 000 m.kotvi@seznam.cz
Koutenský Jiří 602 216 548 jiri.koutensky@volny.cz
Moravec Lukáš 723085617 lmoravec.hazena@seznam.cz
Mošovský Martin 724 321 431 mosovskym@seznam.cz
Nejdl Adam 730 946 727 Adam.9Nejdl@seznam.cz
Nejdl Roman 724524566 nejdl.roman@tiscali.cz
Nejdl Tomáš    
Neužil Jakub 607531274 azicek195@seznam.cz
Pittner Jan 776166382 h.pittner@seznam.cz
Pražák Martin 602 628 178 pragmenn@gmail.com
Rutta Pavel 603259369 frutak@post.cz
Šulc Jakub 607 806 777 kubasulc@seznam.cz
Švadlena Jakub 605 258 986 jakub.svadlena@seznam.cz
Švadlena Roman 739 379 908 romca.svadlena.sniper@seznam.cz
Švehla Josef 737419998 383josef383@centrum.cz
Větrovský Jiří 602485239 jiri.vetrovsky@eon.cz
Vildtová Žaneta    
Vrchlavský Adam 728 641 159  vrchlavsky.adam@gmail.com
Zahradník Pavel 607932018 zahradpaja@seznam.cz
Zedníková Kateřina   katka.krupicova@centrum.cz
Zelenka Jan 607877989 zelda44@seznam.cz