Jihočeský krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Adresář předsedů klubů

České Budějovice TJ Loko         Vodní 40                              mobil: 602 689 226

Hlásek Jaroslav                             370 06 Č.Budějovice           jaroslav.hlasek@eon.cz  
  

 

Jindřichův Hradec TJ Házená    Pod Kasárny 968/II               mobil: 723 520 104

Krupicová Jaroslava, Ing.               377 01 J.Hradec                   jar.krupicova@centrum.cz

 

Milevsko HC                               Nádražní 816                        mobil: 775 108 922

Hřebejková Veronika                     399 01 Milevsko                   hrebejkovaveronika@seznam.cz

 

Písek TJ Sokol                           Tylova 10                              mobil: 602 112 104

Žaba Rudolf, MUDr.                      397 01 Písek                       detskepisekzaba@seznam.cz

 

 

Sezimovo Ústí Spartak               Doliny 2457                         mobil: 602 216 548

Koutenský Jiří, Ing.                       390 01 Tábor                       jiri.koutensky@volny.cz

 

 

Strakonice TJ ČZ HBC 1921        Pracejovice 69                    mobil: 608 518 551

Vávra Miroslav                             386 01 Strakonice               mira.vavra@email.cz

 

Třeboň TJ Jiskra                       Vrchlického 320                   mobil: 602 272 829

Koranda Stanislav                        379 01 Třeboň                     koranda@ukapra.cz