Jihočeský krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. kolo 19.2.2018 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<únor 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Adresář předsedů klubů

České Budějovice TJ Loko         Vodní 40                              mobil: 602 689 226

Hlásek Jaroslav                             370 06 Č.Budějovice           jaroslav.hlasek@eon.cz  
  

 

Jindřichův Hradec TJ Házená    Pod Kasárny 968/II               mobil: 723 520 104

Krupicová Jaroslava, Ing.               377 01 J.Hradec                   jar.krupicova@centrum.cz

 

Milevsko HC                               Nádražní 816                        mobil: 775 108 922

Hřebejková Veronika                     399 01 Milevsko                   hrebejkovaveronika@seznam.cz

 

Písek TJ Sokol                           Tylova 10                              mobil: 602 112 104

Žaba Rudolf, MUDr.                      397 01 Písek                       detskepisekzaba@seznam.cz

 

 

Sezimovo Ústí Spartak               Doliny 2457                         mobil: 602 216 548

Koutenský Jiří, Ing.                       390 01 Tábor                       jiri.koutensky@volny.cz

 

 

Strakonice TJ ČZ HBC 1921        Pracejovice 69                    mobil: 608 518 551

Vávra Miroslav                             386 01 Strakonice               mira.vavra@email.cz

 

Třeboň TJ Jiskra                       Vrchlického 320                   mobil: 602 272 829

Koranda Stanislav                        379 01 Třeboň                     koranda@ukapra.cz