Jihočeský krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy IV. kolo FL IV. kolo ML IV. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší VIII. kolo Premium ligy VII. kolo Premium ligy VI. kolo FL VI. kolo Premium ligy V. kolo FL V. kolo Premium ligy W - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 X - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 Y - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Zličínská Z - 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší Ž-Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. turnaj v miniházené 2017-10-11 - 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2017-10-20 - 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 2017-9-13 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 2018-6-13 - 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018 2018-6-6-4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 2/2018. turnaj v miniházené 3/2018turnaj v miniházené 4.-5. třída

Kalendář

<říjen 2019>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Exekutiva JČSH

Členové exekutivy Jihočeského svazu házené

Předseda exekutivy

Karel Šulc 
mobil: 728 464 310
sulc@trebon.cz

 

Místopředseda exekutivy - Předseda sportovně technické komise

Jiří Větrovský
mobil: 602 485 239
jiri.vetrovsky@eon.cz
 

Tajemník exekutivy

ing. Jaroslava Krupicová 
mobil: 723 520 104
jar.krupicova@centrum.cz 
 

Předseda komise rozhodčích

Filip Barták 
mobil: 602 698 688
bartakfi@seznam.cz 
 

Předseda komise mládeže

Karel Petržala 
mobil: 607 761 086
kpetrzala@centrum.cz 
 

Předseda trenérsko metodické komise

Milan Švec 
mobil: 724 141 556
milisvec@seznam.cz
 

Ekonom exekutivy

Marcela Hovorková 
mobil: 602 163 423
marc.hovorkova@seznam.cz